Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Oprogramowanie

ChemOffice

ChemOffice to uznane na świecie narzędzie do tworzenia treści chemicznych pomocne przy przygotowaniu wysokiej jakości manuskryptów do publikacji. Więcej informacji dostępne jest na stronie:

https://perkinelmerinformatics.com/products/research/chemdraw/

oraz

https://perkinelmerinformatics.com/products/research/signals-notebook/

 

https://informatics.perkinelmer.com/sitesubscription/


W związku z przedłużeniem licencji na oprogramowanie ChemOffice+ otrzymaliśmy dostęp do dziennika laboratoryjnego SignalsNotebook Standard. Jest to rozbudowana wersja dotychczas dostępnego SignalsNotebook Individual Edition. Dostęp do „starego” Signals będzie możliwy do dnia 20 września. Jeżeli mają Państwo dane, które chcielibyście zachować, można to zrobić eksportując dane z Signals Individual do Signals Standard. Proszę pamiętać jednak, żeby zrobić to jak najszybciej. W załączniku znajdą Państwo instrukcję jak wygląda cała procedura.

 

Dostęp do dziennika Signals Standard jest możliwy pod adresem:

https://umlub.signalsnotebook.perkinelmercloud.eu

 

Przy okazji pragnę poinformować, że można również pobrać najnowszą wersję ChemDraw 21 oraz MNova Lite. Polecam również zapoznanie się z możliwościami pakietu ChemOffice. Jest to rozwiązanie przydatne chemikom/biologom i innym w zarządzaniu danymi. Więcej informacji pod adresem:

https://perkinelmerinformatics.com/products/research/signals-notebook-eln

 

W razie, gdyby któryś z użytkowników wymagał rejestracji można tego dokonać pod adresem:

https://informatics.perkinelmer.com/sitesubscription/